Бельгійський шоколад

Бельгійський шоколад

бельгійський шоколад


      Шоколад з давніх пір вважається найвишуканішим смаколиком для більшості людей. Незважаючи на  високу калорійность цього надзвичайно смачного продукту харчування, корисні властивості шоколаду в порівнянні зі шкідливістю для фігури, неодмінно будуть на боці користі.  І це абсолютно справедливо.

     У шоколаді міститься дивовижний природний антиоксидант катехін, який успішно захищає клітини людини від негативного впливу вільних радикалів. Вживання обмеженої кількості даного солодкого дива можна з упевненістю назвати профілактичним заходом від розвитку злоякісних пухлин і серцево-судинних захворювань. Погодьтеся, така приємна профілактика зустрічається досить рідко.

    У Європі шоколад з*явився досить недавно- у середині 18 ст. Сталося це завдяки іспанським завойовникам, які відкрили для місцевої знаті смак напою з какао та додаванням ванілі та цукру. Це стало поштовхом шоколадного виробництва.
Найбільшим виробником цього корисного продукту є Бельгія.

       Сьогодні у Бельгії нараховується більш ніж 300 виробників шоколаду. При цьому значна його кількість виготовляється  на маленьких сімейних фабриках.
Виробники постачають ппродукцію більш ніж до двох тисяч магазинів, які продають виключно шоколадні вироби. 
На думку справжніх цінувальників шоколаду, його варто купляти не в торгових центрах,а саме  у таких невеличких виробників.


   Саме таким місцем у Луцьку є ателье шоколаду "Шоконель"