Відгуки

ср, 12/26/2018 - 17:57
Ирина
Искала гитару из шоколада и случайно нашла сайт.
Мне очень оперативно все сделали по запросу и отправили в Киев. Покупала на подарок, но мне прислали шоколадные комплименты и я смогла оценить качество. Очень вкусный шоколад.
Спасибо! Присмотрела еще к другим праздникам подарки.
пн, 12/24/2018 - 18:56
Тамара
Шукала цукерки і новорічні фігурки. Хотіла, щоб вини були особливі, не такі як на полицях супермаркетів. І яким-же було моє здивування, коли виявилось, що зовсім поряд, у Луцьку, є така шоколадна майстерня. Дуже вдячна за оперативність. Вчора зранку зробила замовлення, а вже в сьогодні смакую цукерками. Окреме "дякую" пані Світлані за консультацію, а пацівникам "Шоконель" - за майстерність. Продукція цікава і дуже смачна. Буду радити вас усім своїм друзям і знайомим.
З наступаючим Новим Роком! Успіхів вам і нових цікавих ідей!
ср, 11/28/2018 - 15:29
Ірина
Щиро вдячна продавцю-консультанту Світлані!!!Завжди вміло порадить.Приємна,усміхнена та щира!!!Цукерочки просто смакота!!!Роаджу усім!!!

сб, 10/20/2018 - 19:05
Оксана
Дуже смачно, ароматно, натурально. Замовлення надіслано оперативно!
ср, 10/10/2018 - 20:09
Катерина
Очень благодарна!! Быстрая доставка и шикарная продукция Спасибо 😍😍😍😍❤️🔥🔥🔥🔥
чт, 05/24/2018 - 19:10
Олена, Київ
Шоколадні фігурки шукають, зазвичай, на подарунок. То я скоро знайшла те, що шукала (шоколад з музичною темою на дитячий звітний концерт) тільки у ШОКОНЕЛЬ! Та отримала свій шоколад в Києві через добу після замовлення.
Щиро дякую, пані Світлана, за швидкість виконання, якісь виробу, конкретне спілкування та професіоналізм!
Бажаю гарних клієнтів, добробуту та наснаги!
вт, 03/13/2018 - 12:53
Ярослав
Випадково попав на цей сайт. Зробив замовлення на День Валентина. Залишився дуже задоволений шоколадними виробами та відношенням в цілому. Все дуже смачно, вишукано та незвично. Після цього замовляв на 8 березня ,теж все супер. Велика подяка пані Олександрі за допомогу у виборі та шикарний асортимент. Обов'язково буду звертатися ще та пораджу іншим.
чт, 03/08/2018 - 21:19
Людмила
Неймовірний та неповторний смак шоколаду! Із величезним задоволенням куштувала виріб "сердечко з малюнком". Я була дуже здивована, що у Луцьку вміють робити шоколадні шедеври. Дякую за незабутні та приємні хвилини насолоди!
Процвітання Вам та успіху!
сб, 12/23/2017 - 17:10
Марія
Хочу висловити величезну подяку працівникам Шоконель. Замовляла цукерки на подарунок. Дуже оперативно прийняли замовлення (в неділю ввечері), узгодили всі нюанси. Відправка була в інше місто, упаковано дуже добре параллоном, все дійшло ціле. Цукерки красиві, на смак не знаю, так як на подарунок. Але маленька цукерка, яка була презентом від Шоконель дуже смачна. Спасибі вам велике, буду тепер вашим постійним клієнтом і радити вас іншим.